GYKM-10100 Hidraulični otvarač vrata
Kratak opis:
Detalji proizvoda
Oznake proizvoda
Model:GYKM-10/100 Hidraulični otvarač vrata
Model:GYKM-10/100
Primjena:
Tehnička specifikacija
Kapacitet rasipanja
10 tona
Širina
100 mm
Radni pritisak
63MP
Veličina crijeva
Dužina: 3 m
Vanjski promjer: 13,5 mm
Unutrašnji prečnik: 5 mm